Dokładnie. W Krakowie rynek jest spory, więc pożądane byłoby porównać zakres usług i podejście. Niezależnie czy chodzi o wyciąganie wgnieceń, ochronę przed korozją czy folię, wszystko można ogarnąć rozsądnie, tylko trzeba chwilę poszukać i poczytać.
A co myślicie o folii? Coraz częściej widzę, iż ludzie robią zabezpieczenie wozu folią PPF, w szczególności na przodzie. Jeżdżę wiele obwodnicą i kamienie potrafią narobić szkód.
Co do wyglądu, zastanawiam się nad zabezpieczeniem lakieru. Nowe auto i szkoda mi patrzeć na mikrorysy po myjni. Myślicie, że powłoka to dobry kierunek?